SellStroy - якісні та доступні будівельні матеріали

    Для успішного ремонту або будівництва рекомендується використовувати сертифіковані будматеріали кращих постачальників міста. Хіба варто ризикувати якістю виконуваних робіт, безпекою людей у майбутній будівлі і своїми капіталовкладеннями? Звичайно, ні. Але як вибрати правильний варіант серед пропозицій компаній на ринку?

    Інтернет-магазин будівельних матеріалів SellStroy з легкістю вирішить будь-яке Ваше запитання! Ми ретельно перевіряємо потенційних, а також вже існуючих постачальників на наявність всієї необхідної документації. Щодня досліджуємо цільовий ринок в Дніпрі для оперативного зміни цін. Ми створюємо максимально вигідні пропозиції для своїх клієнтів!

    У нас є будь-який товар, що може вас зацікавити, від шурупа до оптових продажів сипучих матеріалів. Серед іншого, ми пропонуємо:

    Метод спроб і помилок дозволив нам надати ряд послуг, що спрощують всі стадії покупки матеріалів - від моменту оформлення замовлення до доставки до Вашого порогу:

  1. Оформлення замовлення будь-яким зручним способом - на сайті, по телефону, СМС, Viber або E-Mail
  2. Доставка в зручний для покупця час
  3. Підйом на будь-який поверх незалежно від наявності ліфта
  4. Вивіз будівельного сміття
  5. Перевезення дрібно- і великогабаритних виробів
  6. Цілодобова служба консультації

    База будівельних матеріалів в Дніпрі

    Доставка замовлення здійснюється призначеним для цього середньо- і великогабаритним транспортом, що забезпечує цілісність упаковки навіть при більшому обсязі закупівлі. Професійні водії оперативно привезуть товари, будь то багатоповерховий будинок в центрі міста або котедж за його межами. Досвідчені вантажники забезпечать швидкий акуратний підйом на поверх.